کنگره بین المللی فوتبال کلینیک

آخرین اخبار و جدیدترین اطلاعات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Gurcharan Singh

گردآوری جنبه های مختلف فوتبال و به اشتراک گذاشتن علم تخصصی و تجربه در یک محفل بین المللی یک قدم مثبت و موثر درراستای پیشرفت ورزش می باشد. فوتبال به دلیل مقبولیت و محبوبیت خاصش دربین مردم، نیاز به مراقبت همه جانبه از بازیکنان این رشته بصورت سازماندهی شده دارد. سازماندهی و آماده سازی برای رویدادهای فوتبالی منابع مختلفی ازقبیل مالی، پزشکی، تمرینی و فنی را به هم مرتبط میکند. دسترسی به شواهدی مبتنی بر خدمات پزشکی، برنامه هایی به هدف جلوگیری از مصدومیت و اتخاذ آن ها وحمایت فنی و فضای مدیریتی مناسب از جمله چالش هایی است که تیم های آسیایی با آن ها رو به رو هستند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Zohreh Haratian

همکاران عزیز

مفتخرم دومین کنگره بین المللی پزشکی در فوتبال را خدمت شما معرفی کنم که در آذر ماه سال جاری در تهران برگزار میشود. برای ما بسیار حائز اهمیت هست که چنین نشستی هر ساله در کشورهای مختلفی از قاره ی کهن برگزارشود.

این کنگره با حمایت فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا، مجموعه ایران مال و مرکزعالی پزشکی فیفا در الجزایر برگزار خواهد شد. باتوجه به شعار کنفدراسیون فوتبال آسیا، "یک هدف، یک آسیا"، ما درصدد پیشرفت فوتبال در تمامی زمینه ها به بهترین شکل ممکن هستیم. از همه ی شما عزیزان، خواهشمندم با حضور گرمتان در این کنگره به ما ملحق شوید.

دکتر زهره هراتیان، مدیر مرکز پزشکی ورزشی ایفمارک